Ik werkte lang geleden bij een groothandel in elektra. Toen ik die enorme gloeilampen zag die heel veel elektriciteit verbruiken (sommige tot wel 600 watt) dacht ik: Dit kan zuiniger, beter en stijlvoller.
Na de gloeilamp kwam halogeenverlichting. Daar waren in het begin erg veel problemen mee. Ik zag het als een persoonlijke uitdaging om dat probleem op te lossen. Ik wilde mij verdiepen in de ontwikkeling van verschillende lichtbronnen en dat heeft mij aangespoord om een studie elektrotechniek te volgen.
Pre-Lite is ontstaan omdat ik betere armaturen wilde produceren die op dat moment nog niet op de Nederlandse markt verkrijgbaar waren. Ik wilde zuinige, slimme en duurzame armaturen ontwikkelen met een langere levensduur. In mijn zoektocht naar betere verlichting heb ik de hele wereld over gereisd.
Ik ben uiteindelijk in China terechtgekomen. Daar heb ik de juiste mensen ontmoet met dezelfde passie. In een bijzondere samenwerking hebben wij topkwaliteit armaturen ontwikkeld. En dat doen wij al 25 jaar met heel veel plezier, passie en toewijding.
Pre-lite onderscheidt zich van onze concullega's omdat wij de hele keten in eigen hand hebben. Wij ontwikkelen, produceren en leveren zonder tussenpersonen direct aan de eindgebruiker. Ook de montage en onderhoud wordt door Pre-Lite verzorgd.
Het grote voordeel voor de klant is dat wij de beste armaturen leveren voor de beste prijs. En dat wij de volledige verantwoordelijkheid nemen als er onverhoopt iets misgaat. Iets dat overigens zelden gebeurt. Maar als er toch iets is dan zoeken we het tot op de bodem uit.
Ten eerste wilden wij armaturen ontwikkelen met een lange levensduur en de hoogste kwaliteit. Daarnaast zochten wij manieren om LED-verlichting op een slimme manier te schakelen. Dat was op het moment dat wij besloten onze armaturen te ontwikkelen nog niet mogelijk. Op dit moment hebben veel concurrenten onze techniek gekopieerd. Wat niet betekent dat het ook hetzelfde kan. LED-verlichting op een slimme manier schakelen is een vak apart.
In het kort: Slimme LED-verlichting zorgt voor besparing, veiligheid en comfort. Door onze slimme sensoren brandt het licht als het nodig is. Als het donker is, of als er beweging wordt waargenomen. Zo behoud je het gevoel van veiligheid, bespaar je maximaal en zorg je voor comfort.
Appartementencomplexen, kantoren, zorginstellingen en parkeergarages. Eigenlijk in alle ruimtes waar verlichting bijdraagt aan het comfort en veiligheidsbeleving. Maar onze focus ligt op wooncorporaties, VvE’s en projectontwikkelaars. Wij zijn trots op onze samenwerking met een aantal grote vastgoedbedrijven.
Dat is een lastige vraag. Ik zie elk project als een grote uitdaging. Want je hebt vaak te maken met een heleboel wensen van verschillende bewoners. Onze taak is om met onze oplossingen aan alle wensen gehoor te geven en ervoor te zorgen dat iedereen tevreden is.
Wij horen altijd een welgemeend dankjewel. Bewoners en gebruikers zijn vaak erg tevreden over de verschillende lichtinstellingen, het gebruiksgemak en natuurlijk de enorme besparing die onze armaturen opleveren.
Pre-Lite heeft het vertrouwen van een aantal grote projectontwikkelaars. Dat komt omdat wij jarenlange ervaring meenemen en vanaf het moment van opdracht volledig ontzorgen. Van inventarisatie, planning, afvoer van oude armaturen tot instellen en opleveren. Wij zijn dus een totaalpartner in slimme verlichting en daar zijn wij trots op!